• Obje Matbaa
  Obje Klavye
  Obje Makine
  Obje Kahve
  Obje Mouse
  Obje Kulaklık
  Obje Lamba
  Obje Matbaa
  Obje Monitor
  Obje Masa
  Obje Sandalye
  Obje Çimen
 • Obje Slayt 2
 • Obje Slayt 3
WEB TASARIM HİZMETLERİ
Bilişim Web Tasarım Hizmetleri, Özel, Modern, Hedeflerinize Uyan, Benzersiz Web Tasarım Uygulamalar, Görsel Tasarımı, İçerik ve Kodlamayı Bir Birine Uyan ve Yakışan Taslakla Hazırlar, Görsel Yapının ve Dinamikliğin Üstüne Estetik Bir Görünüm Kazanmasını Sağlar Firmamız Bünyesinde Müşterilerimize Sunulmaktadır.
HOSTİNG & DOMAİN HİZMETLERİ
Kurumsal firmaların ihtiyaçlarını biliyoruz. Yazışmaların, tekliflerin, siparişlerin artık internet üzerinden gerçekleştiği günümüzde kesintisiz ve hızlı bir hosting hizmeti bir zorunluluktur. Hızlı, sınırsız band genişliği, %99,9 kesintisiz iletişim, kontrol paneli, ister linux, ister windows sunucular. Kurumsal hosting hizmeti, küçük veya orta ölcekli şirketler için hazırlanmış paketleri içerir. Her sunucuda sınırlı sayıda alan adı ve hosting barındırılır. Sunucuların sistem kaynakları yakından takip edilir. Bu, şirketlere ait web sayfaların daha hızlı açılmasını, e-postaların daha hızlı karşı sunucuya teslim edilmesini sağlar. Web barındırma hizmeti, MySQL, PHP, ASP, .NET gibi uygulamalarını da içerir. E-posta yerine telefon desteği esastır.
E-TİCARET UYGULAMALARI
E-Ticaret için verilebilecek tek bir tanım yoktur. Bazı görüşlere göre, e-ticaret (ECommerce), her türlü malın ve servisin bilgisayar teknolojisi, elektronik iletişim kanalları ve ilgili teknolojiler (akıllı kart-smart card-, elektronik fon transferi -EFT-, POS terminalleri, faks gibi) kullanarak satılması ve satın alınmasını kapsayan bir kavramdır. Başka bir görüşe göre ise e-ticaret, ödeme işleminin internet üzerinden yapıldığı alış-satışları içermektedir. E-Ticaret yoluyla oluşan ekonomi de, dijital ekonomi, elektronik ekonomi (e-ekonomi) olarak tanımlanmaktadır.
SEO ARAMA MOTORLARI OPTİMİZASYONU
internet milyarlarca kişi tarafından kullanılan, ticari ve sosyal amaca hizmet etmektedir. Bu mecrada bir web sitesi ile veya arama motorlarına vereceğiniz düz metin veya bannerla reklam yapabilirsiniz. Fazla para harcama nedeni ve sağlıklı bir alt yapı ihtiyacı SEO "Search Engine Optimization" kavramını oluşturdu. SEO'da edindiğimiz bilgi birikimimiz ve ileri düzey tecrübemizle, arama motorlarında sizlere bir bütün olarak optimizasyon hizmeti sunuyoruz. Sektörümüzde kazandığımız bilgi ve tecrübeyi müşterilerimize sunmanın hevesini her geçen gün artan duygularla yaşıyoruz. Deneyimlerimiz sonucu, en önemli farkımızın müşteriyi doğru bilgilendirme ve yönlerdirme olduğunu anladık. Hangi konu için bizimle iletişim kurursanız kurun mutlaka en ayrıntılı bilgiyi size sunmayı ilke edindik. Biz yalnızca tasarımcınız değil, kazanç kapınız olduğumuzu da biliyoruz.
WEB PROĞLAMLAMA (PHP, MYSQL, Paket Yazılımlar)
Her web sitesinin kendine özgü ihtiyaçları ve kullanım amaçları olduğundan, her site sahibi için özel yapılandırma yapılabilmektedir. İhtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılayan, kullanıcıları istediğiniz yönde yönlendirebilen, verimli ve fonksiyonel kurgular için firmamız, PHP ile kullanıcıya özel, dinamik ve yönetim panelli web siteleri programlamaktadır. Bilindiği üzere PHP ile dinamik ve yönetim panelli siteler oluştururken, HTML ile statik ve yönetim panelsiz siteler tasarlanmaktadır.
SÜREKLİ İÇERİK YÖNETİM HİZMETLERİ
Web sitenizde ürün, hizmet veya yayınlarınızın etkin ve doğru sunumu için gerekli olan modül ve araçların, kullanım kolaylığı ve estetik değerleri yansıtacak şekilde seçilmesi ve kullanılması için profesyonel hizmetler üretiyoruz. Özellikle kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik; web yazılım web içerik yönetim sistemi (content management system) ile web sitenizin tek bir kullanıcı tarafından kolay, hızlı ve etkin yönetilmesine olanak sağlayan kontrol panelli çözümler üretiyoruz. Firmanızın uygun teknik departmanı tarafından hiç bir teknik bilgiye gerek kalmadan, kontrol panellerinden istenilen resim, bilgi, yazı gibi özellikleri kolayca ekleme ve çıkarma imkanına sahip olabilirsiniz. Yeni haber ve bilgi ekleyerek sitenizi güncel tutabilirsiniz. Siteniz tamamen sizin kontrolünüzde olurken dilediğiniz zaman teknik destek için bizi arayabilirsiniz. Web siteniz, dünyaya açılan kapınızdır. Web tasarımınız amatör ellere bırakılmayacak kadar önemlidir. Hızlı açılan, kolay anlaşılır, kullanıcıyı yormayan, arama motorları kriterlerinin en üst düzeyde uygulandığı profesyonel web sitesi tasarımı için bizimle irtibata geçin, sizinle neler yapabileceğimizi konuşalım. Ayrıca %99 süreklilik ile çalışan Linux ve Windows sunuculanrımız, size sorunsuz ve kaliteli inernet ortamını en uygun koşullarla sağlayacaktır.