Ankara Tabela

Ankara Tabela

Ankara tabela işleriniz için hizmetinizdeyiz. Tabela, işyerinizin tabiri caizse elbisesidir; görünen yüzüdür. İyi tasarlanmış ve etkili hazırlanmış bir tabelayla rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Obje Grafik Tasarım Matbaa olarak tasarımından uygulamasına kadar tüm tabela çeşitlerinin üretimini yapıyoruz. Işıklı, ışıksız, kabartma kutu harf, dijital baskı, folyo kesim, dış cephe tabelaları, iç yönlendirme tabelası, çatı tabelası, uyarı ikaz tabelası ve totem tabelalar için mutlaka bizi arayın.

Hayal Edin Yapalım

Güzel etkili bir tabelanın ilk şartı elbette tasarım ilkelerine uygun iyi bir firma logosuna sahip olmaktan geçer. Öncelikle uzman grafik tasarım ekibimizle logonuzu elden geçirebiliriz. Ardın ihtiyaçlarınız ve fiziki mekan şartlarına en uygun tabela tasarımınızı yapıyoruz. En sonunda da kaliteli malzemelerden tabela üretim işine geçiyoruz. Yeter ki hayal edin ve isteyin. Obje Grafik Tasarım Matbaa sizin için hayata geçirsin. Firmamız, tabela üretiminin yanı sıra promosyon ve eşantiyon ürünleri, katalog, broşür, el ilanı, kartvizit, afiş, davetiye ve antetli kağıt gibi ihtiyaçlarınız için de hizmetinizde. Grafik tasarım, web tasarımı, logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışmalarınızı yapıyoruz. Baskı, tasarım ve kurumsal kimlik çalışmalarınız için kapı kapı dolaşmaya gerek yok. Obje Grafik Tasarım Matbaa, size en uygun çözümleri tek çatı altında sunuyor.
Ankara matbaa basım işlerinde 1990 yılından beri sektörün önde gelen firmalarından biriyiz. Firmanız için gereken tüm matbaa baskı işlerini planlama aşamasından son ürüne kadar uzman ekibimizle hazırlıyoruz. İletişim uzmanlarımız, işletmenize özel plan ve projeleri hazırlıyor. Deneyimli grafikerlerimiz özgün fikirleri ürüne dönüştürüyor. Uzman teknisyenlerimiz de ileri teknolojili baskı makineleriyle işlerinize son halini veriyor.

Ankara Tabela Üretimi

Obje Grafik Tasarım Matbaa, Ankara odaklı çalışmasına rağmen Türkiye geneline hizmet vermektedir. Firma olarak baskı öncesinde müşterimizin fikirlerini ve tüm isteklerini dikkatle dinliyoruz. Ardından sektörün gereklerine uygun projeleri hazırlayıp müşterimizin onayına sunuyoruz. Böylece hem müşterilerimiz açısından tatmin edici bir iş çıkarıyoruz hem de çağa ve iletişim bilimine uygun bir çalışma yürütmüş oluyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?