Hizmetlerimiz

Obje Grafik Tasarım Matbaa olarak hizmetlerimiz 4 ana kategoride toplanabilir: Matbaacılık, açık hava/tabela, promosyon ve ambalaj ürünleri. Katalog, broşür, el ilanı, kartvizit, afiş, davetiye ve antetli kağıt gibi tüm basılı materyallerinizi hazırlıyoruz. Grafik tasarım, web tasarımı, logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışmalarınızı yapıyoruz. Özel tasarımlı çanta, plaket, ajanda ve diğer tüm promosyon ürünlerimizle de hizmetinizdeyiz. Baskı, tasarım ve kurumsal kimlik çalışmalarınız için kapı kapı dolaşmaya gerek yok. Obje Grafik Tasarım Matbaa, size en uygun çözümleri tek çatı altında sunuyor.

Ankara’da 1990 yılından beri matbaacılık sektörünün önde gelen firmalarından biriyiz. Firmanız için gereken tüm matbaa baskı işlerini planlama aşamasından son ürüne kadar uzman ekibimizle hazırlıyoruz. İletişim uzmanlarımız, işletmenize özel plan ve projeleri hazırlıyor. Deneyimli grafikerlerimiz özgün fikirleri ürüne dönüştürüyor. Uzman teknisyenlerimiz de ileri teknolojili baskı makineleriyle işlerinize son halini veriyor.

Obje Grafik Tasarım Matbaa, Ankara odaklı çalışmasına rağmen Türkiye geneline hizmet vermektedir. Firma olarak baskı öncesinde müşterimizin fikirlerini ve tüm isteklerini dikkatle dinliyoruz. Ardından sektörün gereklerine uygun projeleri hazırlayıp müşterimizin onayına sunuyoruz. Böylece hem müşterilerimiz açısından tatmin edici bir iş çıkarıyoruz hem de çağa ve iletişim bilimine uygun bir çalışma yürütmüş oluyoruz.

Hızlı ve Kaliteli Üretim

Firma olarak en titiz davrandığımız konularından biri de hız ve kalite. Matbaa basım işlerinde hızlı olmak çok önemli. Müşterilerin ve sektörün anlık değişen isteklerine en hızlı şekilde yanıt vermek gerekir. Kimi zaman birkaç gün içinde hatta kimi zaman da saatler içinde bir baskı işini tamamlamak zorundasınız. İşte bu noktada iddialıyız. Üstelik en hızlı işlerde bile kaliteden asla ödün vermiyoruz. Her türlü baskı siparişlerinizi söz verdiğimiz gibi zamanında ve eksiksiz teslim ediyoruz. Obje Grafik Tasarım Matbaa, Zübeyde Hanım Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No: 39/79 Altındağ Ankara adresinde bulunuyor. Bize 0312 232 00 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Menü
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?