Broşür

 

BroşürHer türlü broşür ve ilan işleriniz için tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Firmanız ve faaliyet gösterdiğiniz sektöre en uygun broşür ve ilanları planlama aşamasından basımına kadar biz yapıyoruz. Siz sadece ne istediğinizi söyleyin yeter. Gerisini Obje Grafik Tasarım Matbaa’ya bırakın. Siz kendi işinize odaklanın, ihtiyaç duyduğunuz broşürleri biz hazırlayalım.

Günümüzde hemen her sektörde firmalar mutlaka broşür ve el ilanı hazırlama ihtiyacı hissediyor. Broşür ve katalog, müşteriye ulaşmanın en kestirme yollarından biri. Ancak broşür denilince gelişigüzel hazırlanmış basit el ilanları akla gelmemeli. Görsel materyallerden içeriğe, baskı kalitesinden tasarımına kadar bir broşürün mükemmel olması gerekir. Siz de broşürlerinizin profesyonel eller tarafından hazırlanmasını istemez misiniz?

Obje Grafik Tasarım Matbaa, 1990 yılından beri Ankara’da matbaacılık sektörünün önde gelen firmalarından biri. Firmanız için gereken tüm matbaa baskı işlerini planlama aşamasından son ürüne kadar uzman ekibimizle yapıyoruz. İletişim uzmanlarımız, işletmenize özel plan ve projeleri hazırlıyor. Deneyimli grafikerlerimiz özgün fikirleri ürüne dönüştürüyor. Uzman teknisyenlerimiz de ileri teknolojili baskı makineleriyle işlerinize son halini veriyor.

BroşürKatalog, Broşür, El İlanı…

Başta katalog olmak üzere broşür, el ilanı, kartvizit, afiş, davetiye ve antetli kağıt gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm materyalleri hazırlıyoruz. Grafik tasarım, web tasarımı, logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışmalarınızı yapıyoruz. Özel tasarımlı çanta, plaket, ajanda ve diğer tüm promosyon ürünlerimizle de fark yaratıyoruz. Baskı, tasarım ve kurumsal kimlik çalışmalarınız için kapı kapı dolaşmaya gerek yok. Obje Grafik Tasarım Matbaa, size en uygun çözümleri tek çatı altında sunuyor.

Obje Grafik Tasarım Matbaa, Ankara odaklı çalışmasına rağmen Türkiye geneline hizmet vermektedir. Firma olarak baskı öncesinde müşterimizin fikirlerini ve tüm isteklerini dikkatle dinliyoruz. Ardından sektörün gereklerine uygun projeleri hazırlayıp müşterimizin onayına sunuyoruz. Böylece hem müşterilerimiz açısından tatmin edici bir iş çıkarıyoruz hem de çağa ve iletişim bilimine uygun bir çalışma yürütmüş oluyoruz.

Hızlı ve Kaliteli Üretim

Firma olarak en titiz davrandığımız konularından biri de hız ve kalite. Matbaa basım işlerinde hızlı olmak çok önemli. Müşterilerin ve sektörün anlık değişen isteklerine en hızlı şekilde yanıt vermek gerekir. Kimi zaman birkaç gün içinde hatta kimi zaman da saatler içinde bir baskı işini tamamlamak zorundasınız. İşte bu noktada iddialıyız. Üstelik en hızlı işlerde bile kaliteden asla ödün vermiyoruz. Her türlü baskı siparişlerinizi söz verdiğimiz gibi zamanında ve eksiksiz teslim ediyoruz. Obje Grafik Tasarım Matbaa, Zübeyde Hanım Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No: 39/79 Altındağ Ankara adresinde bulunuyor. Bize 0312 232 00 59 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?