Kurumsal

OBJE GRAFİK TASARIM MATBAA , 1990 yılında Ankara’da yaratıcı, özgün, heyecan veren tasarım ve fikirler üretmek için kuruldu.

Yenilikçi, farklı ve çözüm üreten yaklaşımıyla OBJE GRAFİK TASARIM MATBAA, müşterilerinin satış ve pazar paylarını artırma, hedef kitle ve ürün arasında en doğru iletişimi kurma, tercih edilmelerini ve markalaşmalarını sağlamak amacındadır.

Firmanızın ihtiyaçlarınızı birlikte planlıyoruz ve üretiyoruz. Katalog, broşür, el ilanı, kartvizit, afiş, davetiye, kitap, dergi, gazete, antetli kağıt, promosyon ürünleri vs. işletmenizin büyümesi için ne gerekiyorsa hazırlıyoruz. Sadece matbaacılık alanınında değil, Grafik tasarım, WEB tasarımı, logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışmalarınızı yapıyoruz.

Obje Grafik Tasarım Matbaa, Ankara odaklı çalışmasına rağmen Türkiye geneline hizmet vermektedir. Firma olarak baskı öncesinde müşterimizin fikirlerini ve tüm isteklerini dikkatle dinliyoruz. Ardından sektörün gereklerine uygun projeleri hazırlayıp müşterimizin onayına sunuyoruz. Böylece hem müşterilerimiz açısından tatmin edici bir iş çıkarıyoruz hem de çağa ve iletişim bilimine uygun bir çalışma yürütmüş oluyoruz.

Menü
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?